Интернет-магазин nachodki.ru

22_06_2022_820x360.jpg

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв війни в Україні.

Щороку, 22 червня, український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів жертв Другої світової війни. Пам'ятна дата була встановлена Указом Президента України від 17 листопада 2000 року №1245\2000 «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні».

Для України Друга світова війна почалась 01 вересня 1939 року, коли нацистські війська вторглися на територію Польщі. СРСР вступив у Другу світову війну 17 вересня 1939 року на боці нацистської Німеччини. У цей день радянські війська вступили в Польщу на допомогу німецьким та окупували Західну Україну та Західну Білорусь.

Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати українців та представників інших народів, які проживали на території України упродовж 1939–1945 років. Найтяжчі –демографічні, які оцінюють у понад 10 мільйонів осіб. Українці протягом десятиліть пам’ятали про жахливі наслідки війни, вшановують подвиг та пам’ять всіх жертв Другої світової війни. Переживши з великими втратами війну вони ніколи не хотіли її повторення.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих у роки Другої світової війни, сучасної російсько-української війни, борців за незалежність України, жертв нациських таборів та російських окупаційних військ. Історії життя цих Людей — то є уроки справжньої мужності та патріотизму. Сьогодні ж, ми особливо гостро усвідомлюємо істину цінність свободи, миру, безпеки та нашого власного демократичного вибору.

Вічна пам’ять загиблим! Честь і Слава живим героям!

 

Корисні посилання

Професійна освіта Харківщини

Департамент освіти Харківської міської ради

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ МОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

PISA