Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

День Соборності України символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни. Свято День соборності України щороку відзначається в одну й ту ж саму дату – 22 січня. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року. Однак у 2011 році воно було скасоване й натомість встановлено День соборності і свободи України. А вже у 2014 році президентським указом свято було відновлено як День соборності України.

День соборності України – свято, яке символізує єдність українських земель. Це одне із найважливіших свят нашої країни, адже цього дня відзначається і День соборності, і перше проголошення незалежності України.

Сьогодні, 22 січня відбувся Міжрегіональний телеміст до Дня Соборності України під символічною назвою «У єдності наша сила» в якому взяли участь й здобувачі освіти першого курсу нашого закладу. Усі переглянули відеопривітання Харківщини і областей України до свята. Було проведено інтерактивний урок, зробили пам'ятні фото у фотозоні. Дякуємо усім викладачам та майстрам виробничого навчання  за організацію і проведення заходу.

 

.jpg2.jpg 

.jpg 

Слайд2

Корисні посилання

Професійна освіта Харківщини

Департамент освіти Харківської міської ради

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ МОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

PISA