http://nachodki.ru/

Спортивне життя РЦ ПО ЕМСТ Харківської області

IMG-63f7cf707b5918e4f6f1b5330cb33afe-V

Минулого тижня на базі Регіонального центру професійної освіти будівельних технологій Харківської області відбулись обласні змагання серед учнів ЗП (ПТ)О з волейболу під гаслом "Спорт - протягом життя!".

Збірна команда дівчат нашого освітнього закладу посіла 1 почесне місце!

Вітаємо переможціів!

--------------------------------------------------------------------------------------

 IMG-902d516b19a917dc0cffcc0db6198c54-V

29 жовтня 2019 року на базі Державного навчального закладу "Харківське вище професійне училище № 6" відбулись  змагання з міні-футболу серед учнівської молоді ЗП(ПТ)О Харківської області під гаслом "Спорт - протягом життя!". Збірна команда нашого освітнього закладу посіла перше почесне місце.

Вітаємо переможців !!!!

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12 вересня 2019 - День Здоров'я

 IMG 2647IMG 2669

IMG 2681

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ 2018 - 2019


 

У 2018/2019 навчальному році на базі нашого Центру були проведені змагання з міні-футболу, стрільби, стрітболу, волейболу, шахів та шахмат. Були проведені спортивні свята "День здоров'я", "Козацька наснага" з учнями головного корпусу та відділення Центру.

Змагання з настільного тенісу 

    В змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї на першість Московського району міста Харкова команда Центру тричі ставала чемпіоном в командній та особистій першості.

   В обласній спартакіаді серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що проходила під гаслом "Спорт протягом життя", команди училища займали такі місця:

Легка атлетика - 4 місце.

Міні футбол - 5 місце.

Настільний теніс - 3 місце.

Волейбол (дівчата) - 1 місце, волейбол (юнаки) - 2 місце.

Стрітбол (дівчата) - 4 місце, Стрітбол (юнаки) - 3 місце.

Плавання - 9 місце.

Спортивний туризм - 4 місце.

"Козацька наснага" - 4 місце.

Армреслінг - 1 місце.

Спортивний туризм

   На першості України учень нашого Центру Тимченко Віталій став чемпіоном України з волейболу. Команда дівчат з волейболу приймала участь в першості України, де посіла 5 місце.

Канат

Змагання з футболу

Нагородження

Нагородження

Волейбол

Волейбол 

 

Корисні посилання

Професійна освіта Харківщини

Департамент освіти Харківської міської ради

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ МОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

PISA