Скачать бесплатные шаблоны Joomla
09 листопада в Україні стартував щорічний Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.
 
З метою привернення уваги учнівської молоді до такої важливої проблематики як безпека дорожнього руху й поведінка на дорозі кожної людини у нашому закладі освіти у рамках Тижня безпеки дорожнього руху було проведені заходи (з дотриманням карантинних вимог), а саме:
 
Конкур-вікторина «Чи знаєш ти правила дорожнього руху?» (відповідальний викладач спецдисциплін Іванец М.Й.) – здобувачі освіти змогли перевірити свої знання.
 
Тренінг «Випробуй у безпеці» (відповідальний майстер виробничого навчання Павлов С.Є.) – за допомогою окулярів майбутні водії мали спробу оцінити проблеми керування автомобілем в нетверезому стані.
 
З метою формування навичок безпеки на дорозі було проведено практичне заняття (з дотриманням карантинних вимог) на тренажері «Правила безпечного керування транспортним засобом – твоя безпека».
 
З метою пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму, звернення уваги до питань безпеки та захисту життя керівниками навчальних груп були проведені (дистанційно) тематичні бесіди: ««Дорожні знаки знаємо – про безпеку дбаємо!», «Правила поведінки на дорозі», «Живи цікаво та безпечно».
 
Оголошено конкурс на кращу учнівську презентацію з безпеки дорожнього руху.
IMG 20201110 111351
IMG 20201110 111853
IMG_20201110_111658.jpg
20201113_120856.jpg
 

Корисні посилання

Професійна освіта Харківщини

Департамент освіти Харківської міської ради

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ МОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

PISA